Davet

Değerli Meslektaşlarımız,

Acil tıp uzmanı hekimlerin ve aile hekimlerinin ortaklaşa düzenlediği “Uluslararası Acil Tıp ve Aile Hekimliği Sempozyumu“ ile karşınızdayız. Uluslararası olarak düzenleyeceğimiz bu sempozyumda Acil Tıp ve Aile Hekimliği alanında yenilikleri paylaşacağız.“ Uluslararası Acil Tıp ve Aile Hekimliği Sempozyumu” muz 06-09 Nisan 2017 tarihleri arasında Gürcistan’ ın Batum kentinde düzenlenecektir.

Sempozyuma T.C Batum Başkonsolosluğumuz, Gürcistan Cumhuriyeti Trabzon Başkonsolosluğu, Gürcistan Cumhuriyeti Acara Özerk Cumhuriyeti Sağlık ve Sosyal İşler Bakanlığı, Gürcü Tabipler Birliği, BAU Batum Uluslararası Üniversitesi, Kutaisi D. Nazarishvili Aile Hekimliği ve Aile Doktor Eğitim Merkezi, Acil Tıp Uzmanları Derneği, Trabzon Aile Hekimleri Derneği, Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi Aile Hekimliği Anabilim Dalı ve Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu (AHEF) destek vermektedir. Sempozyuma Türkiye, Gürcistan ve Azerbaycan’dan hekimlerin katılmasını bekliyoruz.

Bu sene ilkini düzenleyeceğimiz “Uluslararası Acil Tıp ve Aile Hekimliği Sempozyumu“ ile acil tıp alanındaki yenilikleri ve tecrübelerimizi, aile hekimliği alanındaki gelişmeleri Karadeniz’de yer alan diğer ülkelerde ki hekimlerle paylaşacağız. Sempozyum programında ülkeler arasındaki aile hekimliği uygulaması ile acil tıp uygulamalarının tartışılacağı iki sempozyum, acil tıp ve aile hekimliği alanında kurslar ve konular yer alacaktır.

Hepinizi, acil tıp hekimlerinin ve aile hekimlerinin ilk buluşması olan, 06-09 Nisan 2017 tarihleri arasında Gürcistan’ ın Batum kentinde düzenlenecek olan “Uluslararası Acil Tıp ve Aile Hekimliği Sempozyumu“ na davet ediyoruz.

Saygılarımızla
   

Sempozyum Başkanları

  Prof. Leila AKHVLEDİANİ
Sempozyum Başkanı
    Prof. Dr. Başar CANDER
Sempozyum Başkanı
    Dr. Hakan UZUN
Sempozyum Başkanı
 


BİLDİRİ KİTABI

  
DUYURULARDÜZENLEYENLER

 

 

Copyright © 2016 All Rights Reserved