SEMPOZYUM HABERLERİ

    Uluslararası Acil Tıp ve Aile Hekimliği Sempozyumu düzenleme heyeti (Dr. Hakan UZUN, Dr. Emre ÖZEL, Dr. Burhan YILMAZ ve Dr. Ali YILMAZ) Gürcistan’ın Batum şehrini ziyaret ettiler. Ziyarette Türkiye Cumhuriyeti Batum Başkonsolosumuz Yasin TEMİZKAN ziyaret edilerek sağlık alanında yapılacak projeler gözden geçirildi. 06-09 Nisan 2017 tarihleri arasında Gürcistan'ın Batum kentinde düzenlenecek olan Uluslararası Acil Tıp ve Aile Hekimliği Sempozyumu'nun son hazırlıkları değerlendirildi.


    Gürcistan Cumhuriyeti Acara Cumhuriyeti Özerk Bölgesinin Sağlık Bakanı 1. Yardımcısı Dr. Lela SURMANİDZE ile yapılan görüşme sonrasında, Türkiye ve Gürcistan arasındaki sağlık alanında eğitim projelerinden olan Uluslararası Acil Tıp ve Aile Hekimliği Sempozyumu ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu. Sağlık Bakanı 1. Yardımcısı Dr. Lela SURMANİDZE sempozyuma tam destek verdiklerini ifade etti.    Daha sonra BAU Batum Uluslararası Üniversitesi ziyaret edildi. Ziyarette BAU Batum Uluslararası Üniversitesi Rektör Yardımcısı Dr. Baran YILMAZ, Tıp Fakültesi Dekanı Leila AKHVLEDİANİ, Dr.Yeliz Yılmaz BOZOK ve Dr. Teona VARSHALOMİDZE ile görüşmeler yapıldı.


    Yapılan görüşmeler sonucunda 06-09 Nisan 2017 tarihleri arasında Batum’da düzenlenecek olan Uluslararası Acil Tıp ve Aile Hekimliği Sempozyumu ile ilgili olarak son hazırlıklar gözden geçirildi.
BİLDİRİ KİTABI

  
DUYURULARDÜZENLEYENLER

 

 

Copyright © 2016 Tüm Hakları Saklıdır